DRAHÉ KAMENY

<  Používané materiály

Jantar

Místo původu: Chiapas - Mexico

Typy: medově žlutý, oranžový, červený, bílý, hnědý, modrozelený..

Vlastnosti: Mineralizovaná pryskyřice, až 40 miliónu let stará, má silné spojení se zemí. Silná léčivá a očistná moc, která z těla vyhání nerovnováhu a posiluje uzdravení. Pohlcuje negativní energie a proměňuje je v pozitivní síly. Přináší trpělivost, vyrovnanost a podporuje rozhodování.

Jadeit

Místo původu: Chiapas - Mexico

Typy: převážně v zelených odstínech, také žlutá, bílá,..

Vlastnosti: Je ochranný kámen,  symbolem čistoty a vyrovnanosti. Duchovně dodáva jadeit odvahu projevit, kým ve skutečnosti  jsme, současně probouzí dosud skryté poznání. Léčivě působí na ledviny a nadledviny. Uvádí duši do souladu s tělem.

Obsidián

Místo původu: Theotihuacán – Mexico

Typy: zlatistý, stříbřitý, černý, duhový, mahagonový, apačovy slzy (kouřový), vločkový..

Vlastnosti: Obsidián je ochranný kámen, vytvářející štít proti všemu negativnímu. Darem obsidiánu je možnost vhledu do příčin nerovnováhy, napomáhá strávit vše, co je těžko pžijatelné. Odstraňuje bloky jak ve fyzickém, tak ve vyšším těle. Rozpouští strach a trauma.

 

Opál

Místo původu: Querétaro - Mexico

Typy: ohnivý opál, červený, bílý opál, mléčný opál, drahý opál, boulder – opál..

Vlastnosti: Citlivý kámen s jemnými vibracemi. Na duševní úrovni opál zesiluje zvláštnosti charakteru a současně vynáší na povrch osobní vlastnosti, aby poté mohly projít proměnou. Posiluje důvěru v sebe samotného, podporuje tvořivost, přináší otevřenost a upřímnost .

Ostatní kameny

Místo původu: Mexico, různé oblasti

V nabídce máme některé minerály v zastoupení pouze jednou, pokud máte zájem o nějaký kámen, který si přejete, neváhejte se nás zeptat, rádi vám sdělíme, jaké poklady vám  pro váš amulet můžeme poskytnout.